تاپ صدا

دانلود آهنگ جدید ، آلبوم های ایرانی ، فیلم و سریال ایرانی با لینک مستقیم در تاپ صدا ، فول آلبوم ، موزیک جدید

خانه تماس با ما انجمن تبلیغات
مشاهده سریع

آهنگ های برتر ماه ›

آهنگ های برتر ماه بازگشت ‹

در یک نگاه

آخرین آهنگ های روز های اخیر ›

آخرین آهنگ های روز های اخیر بازگشت ‹

آرش رستمی

Arash Rostami

  • آهنگ 10
  • آلبوم 0
  • ویدیو 0

درباره خواننده

 

زندگی نامه ی  آرش رستمی

 

آرش رستمی پس از گذراندن تحصیلات پایه در سال ۷۲ وارد دانشگاه شد و در سال ۷۷ موفق به کسب مدرک لیسانس در رشته مهندسی کشاورزی گردید ولی به دلیل عدم وجود کار مناسب از رشته تحصیلی خود وارد کار طراحی و تولید پوشاک شد که تا به امروز در این صنف فعالیت دارد و از تولید کنندگان و کارآفرینان این صنف می باشد. وی فعالیتهای موسیقیایی خود را از کودکی با نواختن پیانو و سازهای کوبه ای آغاز کرد.

در سال ۸۳ با معرفی پس از گذراندن تست آواز وارد کلاس های سلفژ و صداسازی مرحوم استاد محمد نوری شد و تا زمان درگذشت ایشان هنرجو و از نزدیکان ایشان بود. در سال ۸۴ به توصیه مرحوم نوری مراحل ساخت اولین آلبوم خود را که (هم پرواز) نام داشت آغاز کرد که تولید آن سه سال به طول انجامید که شامل ۹ آهنگ با هنرمندی عزیزانی چون بهروز علی یاری، مجید تقی زاده، بهنام صفوی و … بود و سرانجام در سال ۸۷ منتشر شد که مورد توجه مردم هنر دوست ایران قرار گرفت. وی قبل از پخش آلبوم اول بلافاصله مراحل ساخت آلبوم بعدی خود را آغاز نمود که حاصل این تلاش پس از ۴ سال منجر به انتشار آلبومی با نام (یک دقیقه سکوت) شد که شامل ۱۱ آهنگ می باشد و در آن علاوه بر اسامی یاد شده در آلبوم قبل (هم پرواز) هنرمندان بزرگی در عرصه های مختلف تولید موسیقی در ساخت آن شرکت داشتند. این آلبوم در بهمن سال ۹۱ منتشر شد توضیح اینکه وجه تسمیه این آلبوم با توجه به درگذشت استاد نودری در حین تولید این اثر احترام به روح بلند ایشان بود.

آرش رستمی علاقمند به موسیقی های ملل مختلف می باشد و از کودکی مبادرت به جمع آوری موسیقی نموده و هم اکنون دارای آرشیو بزرگی از موسیقی ملل مختلف می باشد. وی بزرگترین تفریح زندگی را گوش کردن موسیقی می داند و اوقات فراعتش را به شنیدن موسیقی و نواختن ساز می پردازد.

آرش رستمی ضمناً ترانه سرایی هم می کند. در آلبوم هم پرواز ترانه (ترکم نکن) و در آلبوم یک دقیقه سکوت ترانه های (خداحافظ، محکوم، دیوانه وار، خودمو گم می کنم) نیز از ترانه های آرش رستمی می باشد.

آرش رستمی در حد فاصل سالهای ۸۷ تا به حال در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته و حاصل این همکاری چند تک آهنگ می باشد که از جمله آن ها به جاودانه وطن، تازه شو عیده، آخرین پناه، ماه نو و خوشبختی اشاره کرد که هم اکنون آرش مشغول جمع آوری چند تک آهنگ می باشد که به زودی منتشر خواهند شد و وی در تدارک کنسرت خود می باشد که پس از پخش این آهنگ ها انجام خواهد.

 

آثار  آرش رستمی

 

هم پرواز

به تو عادت کردم
ترکم نکن
تکیه گاه
هم پرواز
فراموشم مکن
عیبی نداره
آخرین دیدار
تنهایی
ابر بارونی

یک دقیقه سکوت

اسیر نگاه
هوای عاشقی
خراب تو
دیوونه وار
محکوم
ممنونم ازت خدا
خودمو گم میکنم
آخرین پناه
خداحافظ
مرگ صدا
جاودانه وطن

تک ترانه ها

بخند
ستاره
تازه شو عیده
بی نفس
با من باش
دنیا
بی احساس
وای از تو
خزون
خوشبختی
من و عشق
نمیشه بی تو
عزیزم
دلم گرفته

 


Warning: file_get_contents(): Filename cannot be empty in /home/topsedai/public_html/wp-content/themes/Abasi.TheTopSeda/footer.php on line 113
برای عضویت در کانال تلگرام تاپصدا کلیک کنید)